1-YEAR FORECAST OF EVENTS

1-YEAR FORECAST OF EVENTS REPORT je vypracován pro období 1 roku od vámi specifikovaného data na základě data, zeměpisných souřadnic místa a času narození dané osoby. Čas narození je ideální znát s přesností pokud možno na jednotky minut. 

Pokud si objednáte tento report je třeba nám prostřednictvím našeho kontaktního formuláře zaslat data narození osoby pro které má být tento report vypracován ve tvaru:

Jméno – Datum narození – Místo narození (např. Praha) – Čas narození (s přesností pokud možno na minuty)

1-YEAR FORECAST OF EVENTS REPORT obsahuje značné množství i dalších velmi přesných a detailních informací o možných událostech, které mohou potkat danou osobu ve specifikovaném časovém intervalu. Z těchto informací lze zjistit například den nebo dny, ve kterých je nejlepší doba pro úspěch v investicích, získání nové zakázky, podstoupení operace bez rizika pooperačních komplikací, výsledku léčení, změnu zaměstnání, úspěchu v soudním řízení, řešení rodinných záležitostí, úspěchu v příjímacím řízení ke studiu, získání nového zaměstnání nebo vyšší pozice v současném zaměstnání, zlepšení financí, získání výhry, etc.

Tento report obsahuje i velmi přesné informace o možných nebezpečích, například možnost dopravní nehody, letecké havárie, onemocnění vážnou nemocí, ohrožení zdraví dětí nemocí či nehodou, možnost úrazu, etc. 

1-YEAR FORECAST OF EVENTS REPORT- soubor ve formátu PDF vám bude zaslán na vaši e-mailovou adresu po dokončení objednávky

€14.95
Tax excluded
Quantity
WX-DTR12

PayPal
2020-01-23