ANALYSIS OF RELATIONSHIP

ANALYSIS OF RELATIONSHIP REPORT obsahuje velmi přesné a detailní informace mnoha oblastech partnerského vztahu na základě dat, zeměpisných souřadnic míst narození a časů narození obou partnerů.

Pokud si objednáte tento report je třeba nám prostřednictvím našeho kontaktního formuláře zaslat data narození osob pro které má být tento report vypracován ve tvaru:

Jméno 1 – Datum narození – Místo narození (např. Praha) – Čas narození (s přesností pokud možno na minuty)

Jméno 2 – Datum narození – Místo narození (např. Praha) – Čas narození (s přesností pokud možno na minuty)

Informace obsažené v tomto reportu lze využít pro zjištění ve kterých oblastech vztahu dosahují partneři nejlepší úrovně vzájemné kompatibility, ve kterých oblastech jejich vztahu jsou nebo hrozí neshody, které ohrožují celkovou kvalitu jejich vztahu, ve kterých oblastech vztahu jeden nebo druhý partner dominuje a ve kterých oblastech by měl jeden druhému partnerovi vyjít vstříc, aby bylo dosaženo maximální kvality vztahu.

Informace obsažené v tomto reportu lze využít taktéž pro zjištění se kterým z potenciálních partnerů byste dosáhli nejlepší vzájemné kompatibility a kvality vztahu a to i v dlouhodobém časovém horizontu.

ANALYSIS OF RELATIONSHIP REPORT má rozsah cca 20 stran A4 a lze si jej objednat pro libovolný počet párů.

ANALYSIS OF RELATIONSHIP REPORT - soubor ve formátu PDF vám bude zaslán na vaši e-mailovou adresu po dokončení objednávky

€14.95
Tax excluded
Quantity
WX-AOR

PayPal
2020-01-26