NATAL REPORT

$9.95
Quantity
WX-DNR

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
PayPal

NATAL REPORT je vypracován na základě data, zeměpisných souřadnic místa narození a času narození dané osoby. Čas narození je ideální znát s přesností pokud možno na jednotky minut.

Pokud si objednáte tento report je třeba nám prostřednictvím našeho kontaktního formuláře https://wexx1.com/contact-us zaslat data narození osobz pro které má být tento report vypracován ve tvaru:

Jméno – Datum narození – Místo narození (např. Praha) – Čas narození (s přesností pokud možno na minuty)

NATAL REPORT obsahuje velmi podrobné a přesné informace o povahových a charakterových vlastnostech dané osoby, oblastech ve kterých je tato osoba schopna dosáhnout nejlepších výsledků a vlastní realizace, schopnosti komunikace a interakce s rodinou, přáteli, kolegy, zaměstnanci, etc. V tomto reportu lze taktéž nalézt detailní informace zda daná osoba bude moci získat významné postavení např. v businessu, politice, vědě, umění a zda se stane v některé oblasti života celebritou. Naopak tento report obsahuje i velmi detailní informace o možných ohroženích dané osoby v průběhu jejího života. Například možnost nemocí, sklon k požívání alkoholu nebo drog, sklon k páchaní trestných činů, ohrožení života při cestování nebo následkem nehod, operací, etc.

NATAL REPORT tudíž poskytuje velmi cenné a komplexní informace a lze jej vypracovat pro Vás, Vaše rodiče a prarodiče, Vaše partnery, děti a vnuky, Vaše přátele, obchodní společníky, zaměstnance a všechny další osoby Vašeho zájmu.

NATAL REPORT má rozsah cca 25 – 30 stran A4 a lze si jej objednat pro libovolný počet osob.

NATAL REPORT  - soubor ve formátu PDF vám bude zaslán na vaši e-mailovou adresu po dokončení objednávky

 

2020-01-23