1-YEAR FORECAST OF EVENTS

$14.95
Quantity
WX-DTR12

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
PayPal

1-YEAR FORECAST OF EVENTS REPORT je vypracován pro období 1 roku od vámi specifikovaného data na základě data, zeměpisných souřadnic místa a času narození dané osoby. Čas narození je ideální znát s přesností pokud možno na jednotky minut. 

Pokud si objednáte tento report je třeba nám prostřednictvím našeho kontaktního formuláře https://wexx1.com/contact-us zaslat data narození osoby pro které má být tento report vypracován ve tvaru:

Jméno – Datum narození – Místo narození (např. Praha) – Čas narození (s přesností pokud možno na minuty)

1-YEAR FORECAST OF EVENTS REPORT obsahuje značné množství i dalších velmi přesných a detailních informací o možných událostech, které mohou potkat danou osobu ve specifikovaném časovém intervalu. Z těchto informací lze zjistit například den nebo dny, ve kterých je nejlepší doba pro úspěch v investicích, získání nové zakázky, podstoupení operace bez rizika pooperačních komplikací, výsledku léčení, změnu zaměstnání, úspěchu v soudním řízení, řešení rodinných záležitostí, úspěchu v příjímacím řízení ke studiu, získání nového zaměstnání nebo vyšší pozice v současném zaměstnání, zlepšení financí, získání výhry, etc.

 

Tento report obsahuje i velmi přesné informace o možných nebezpečích, například možnost dopravní nehody, letecké havárie, onemocnění vážnou nemocí, ohrožení zdraví dětí nemocí či nehodou, možnost úrazu, etc. 

1-YEAR FORECAST OF EVENTS REPORT- soubor ve formátu PDF vám bude zaslán na vaši e-mailovou adresu po dokončení objednávky

2020-01-23